O piteşteancă a făcut SHOW la Chefi la Cuţite!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O tânără din Piteşti a făcut un adevărat show la cea mai urmărită emisiune cu profil culinar, Chefi la cuţite. Adelina, o tânără în vârstă de 35 de ani din Piteşti a luat parte la emisiunea difuzată de Antena 1. Aceasta le-a preparat celor trei chefi, varză călită cu ciolan afumat şi mămăligă. Numai că reacţia celor trei nu a fost chiar cea scontată şi de aici a pornit un schimb de replici destul de acid. Aceasta a primit două cuţite de la Florin Dumitrescu şi Sorin Bontea şi astfel a obţinut calificarea în următoarea etapă a competiţiei.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura