TRAGEDIE! O elevă din Argeș a MURIT
30 aprilie 2023

La începutul lunii aprilie s-a împlinit un an de zile de la o adevărată dramă trăită de o familie din Pitești. În primăvara anului trecut, o tânără de numai 16 ani, elevă la Colegiul Național „I.C Brătianu” murea la București, din pricina unor probleme serioase de sănătate. De atunci nu a fost niciun minut în care familia și prietenii să nu se gândească la sufletul ei.
Advertisement
Advertisement

