TRAGEDIE! O elevă din Argeș a MURIT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

La începutul lunii aprilie s-a împlinit un an de zile de la o adevărată dramă trăită de o familie din Pitești. În primăvara anului trecut, o tânără de numai 16 ani, elevă la Colegiul Național „I.C Brătianu” murea la București, din pricina unor probleme serioase de sănătate. De atunci nu a fost niciun minut în care familia și prietenii să nu se gândească la sufletul ei.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura