O mașină a luat FOC în Pitești

Advertisement
Advertisement
Walfresh

În jurul orei 07:40, pompierii de la Detașamentul Pitești s-au deplasat în zona de Nord a municipiului Pitești pentru a intervenit în cazul unui incendiu produs la un autoturism.
La fața locului, colegii noștri au constatat că flăcările se manifestau la compartimentul motor și la bordul mașinii.
Salvatorii au intervenit prompt, incendiului fiind stins în limitele găsite.
Nu au fost victime, iar cauza probabilă de izbucnire a incendiului a fost de natură electrică.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura