Accident grav! O mașină de Poliție s-a răsturnat după ce o șoferiță i-a tăiat calea!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O maşină de poliţie aflată în misiune, în Sighişoara, s-a răsturnat după ce a fost implicată într-un accident rutier. 

Mașina polițiștilor s-a răsturnat după ce o şoferiţă le-a tăiat calea.

Impactul s-a produs marţi, în timp ce echipajul de poliție se deplasa cu autospeciala din dotare având în funcțiune semnalele acustice și luminoase.

Un polițist și o polițistă erau în maşina care se deplasa spre Albeşti.

În urma accidentului, polițista a fost transportată la spital.

Şoferiţa vinovată are 23 de ani.

Testările cu aparatul etilotest au avut rezultat negativ.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura