ACUM! Accident în Argeș! A intrat cu mașina într-un TIR

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Accident rutier produs în comuna Schitu Golești, satul Lăzărești, în care un autoturism ar fi intrat în coliziune cu un autocamion staționat.
La fața locului intervin pompierii cu o autospecială de stingere a incendiilor, o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat, alături de un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean Argeș. Șoferul a fost preluat de echipajul medical și transportat la spital.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura