Accident grav în Argeș! A intrat într-un stâlp cu mașina, după care a intrat în alt autoturism!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Accident grav în Argeș! A doborât un stâlp cu mașina, după care a intrat în alt autoturism!

S-a întâmplat în cursul dimineții, în jurul orei 02:40. Au fost chemați pompierii de la Detașamentul Curtea de Argeș, care au ajuns cu o autospecială de intervenție și un echipaj SAJ.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura