Ei sunt tinerii care și-au pierdut viața în accidentul de azi-noapte! Florin și Cosmin au pierit la doar 25 de ani!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Vieţi curmate într-o fracţiune de secundă. Doi tineri din Dolj, verișori, ambii în vârstă de 25 de ani, au murit în urma unui groaznic accident rutier, după ce mașina în care se aflau a ieşit de pe drum și s-a izbit violent de un stâlp de electricitate. Alți trei băieți din autoturism, cu vârste de 15, 22 și respectiv 26 de ani, au fost grav răniți și transportați de urgență la spital.

Nenorocirea s-a produs noaptea trecută, puțin după ora 24.00, în localitatea Dobridor din județul Dolj. Conform polițiștilor doljeni, cei cinci tineri tineri plecaseră din localitatea Moțăței și se deplasau către localitatea Unirea. O plimbare nocturnă cu mașina, care s-a transformat într-o tragedie.

FIlmul tragediei din Dolj. Doi verișori au murit pe loc, alți trei tineri sunt în stare gravă la spital

După doar câțiva kilometri, într-o curbă, șoferul de 25 de ani a pierdut controlul volanului, iar VW-ul cu cei cinci prieteni a intrat cu viteză într-un stâlp.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura