FC Argeș începe campionatul cu o remiză

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeș a început noua stagiune cu o remiză. Piteștenii au remizat la 0 pe terenul celor de la Viitorul Pandurii Târgu Jiu. A fost un meci cu o prestație modestă a ambelor echipe, cu puține faze de poartă. Pentru echipa lui Pelici urmează un meci considerat acasă cu CS Mioveni.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura