FC Argeș începe campionatul cu o remiză
5 august 2023

FC Argeș a început noua stagiune cu o remiză. Piteștenii au remizat la 0 pe terenul celor de la Viitorul Pandurii Târgu Jiu. A fost un meci cu o prestație modestă a ambelor echipe, cu puține faze de poartă. Pentru echipa lui Pelici urmează un meci considerat acasă cu CS Mioveni.
Advertisement
Advertisement

