TRAGEDIE! A făcut infarct la volan după ce a lovit un biciclist! Șoferul a MURIT!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un bărbat a murit, după ce a lovit un biciclist căzut pe un drum din Hunedoara. Șoferul a făcut infarct și a murit la spital.

Accidentul a avut loc în jurul orei 20.00, pe DJ706A, în localitatea Chișcădaga, județul Hunedoara.

Un bărbat de 62 de ani, din Chișcădaga, care mergea cu bicicleta, a căzut pe drum. În timp ce era căzut, a fost lovit de un autoturism condus de un bărbat de 68 de ani din Hunedoara.

În urma impactului, biciclistul a suferit răni ușoare.

Șoferul, în schimb, a suferit un infarct și a murit la spital.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura