Patron din Argeș în stare GRAVĂ! A fost RESUSCITAT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Momente cumplite, ieri, în comuna argeșeană Priboieni. Un bărbat în vârstă de numai 31 de ani, patronul unei firme care lucra la introducerea rețelei de canalizare a fost implicat într-un grav accident, fiind prins sub un mal de pământ. Acesta a fost resuscitat minute în șir, ulterior fiind preluat de un elicopter SMURD și transportat la spital.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura