TRAGEDIE în Argeș! O profesoară a MURIT chiar la școală, după ce i s-a făcut rău!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

O femeie , cadru didactic la o unitate de învăţământ din municipiul Câmpulung Muscel, a murit, după ce i s-a făcut rău la şcoală, informează Agerpres.

Luna aceasta s-au împlinit 2 ani de la tragicul eveniment care a marcat întreaga comunitate.

„Poliţiştii din cadrul Poliţiei Municipiului Câmpulung au fost sesizaţi, prin SNUAU 112, despre faptul că o femeie de 60 de ani, cadru didactic la un Centru Şcolar din Câmpulung Muscel, a acuzat o stare de rău, în urma căreia a intrat în stare de inconştienţă. La faţa locului s-a deplasat un echipaj medical, care a efectuat manevre de resuscitare, conform protocolului, însă din păcate fără rezultat, fiind constatat decesul”, a anunţat Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Argeş.

Conform sursei citate, poliţiştii de investigaţii criminale au efectuat cercetări în acest caz, pentru stabilirea împrejurărilor în care a survenit decesul şi luarea măsurilor legale care se impun.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura