URSUL a dat năvală într-o comună din Argeş! A fost emis mesaj RO-ALERT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Au fost clipe de spaimă pentru locuitorii comunei Valea Danului. Aceştia au primit un mesaj RO-ALERT care anunţa prezenţa unui urs în comuna lor. Oamenii s-au baricadat în case de teama unui potenţial atac al fiarei sălbatice. Din fericire, prezenţa ursului nu a fost confirmată, autorităţile locale, în frunte cu primarul, liniştind oamenii.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura