Veste șocantă! Doi profesori de la noi, soț și soție au MURIT fulgerător!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Doi profesori, soț și soție, care predau la Școala Gimnazială „Inginer Gheorghe Pănculescu” din Vălenii de Munte, s-au stins din viață, unul după altul, în mai puțin de 24 de ore.

Soții Mihai și Ioana Cozorici, profesori de fizică, respectiv chimie, au murit fulgerător.

Primul care s-a stins din viață a fost Mihai Cozorici, ieri, iar soția, Ioana, s-a prăpădit la astăzi, răpusă de durerea pierderii jumătății.

Dubla tragedie a impresionat întreaga comunitate, cei doi profesori formând numeroase generații din zona Vălenii de Munte.

Și colegii din școală sunt șocați de dispariția lor.

”Încă o veste care ne-a zguduit …….Cozorici Ioana ,doamna profesoara de chimie ,soția domnului Cozorici nu a putut rezista fără soțul dânsei și din păcate nici pe dansa nu o mai avem! #SUFLETE PERECHE# V-AM IUBIT NESPUS….nu am cuvinte……erați idolul meu,doamna mea draga și prietena mea de suflet! Va mulțumesc pentru TOT ce am trăit alături de dumneavoastră atâția ani!” a fost mesajul postat de Alina  Sănache, un cadru didactic al școlii îndoliate.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura