Ion Georgescu a fost APLAUDAT la ieşirea din Penitenciarul Mioveni

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Cu lacrimi în ochi, mai emoţionat ca oricând şi cu vocea tremurândă, Ion Georgescu a ieşit în urmă cu scurt timp din Penitenciarul Mioveni. Acesta a fost aşteptat la ieşirea din penitenciar de oameni care îl apreciază sincer, oameni care îl admiră şi care îl respectă. Cu toţii l-au aplaudat. Ion Georgescu s-a îmbrăţişat cu o parte dintre aceştia şi a declarat că: „Ne vom revedea curând”.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura