Elena Lasconi, mărturisiri după scandalul cu fiica ei: „Tot timpul mă simt mândră de fiica mea”

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Elena Lasconi, primarul municipiului Câmpulung a fost invitată la emisiunea „40 de întrebări”, de la Kanal D. Primarul Câmpulungului a vorbit despre relaţia cu fiica ei, mai ales în contextul ultimelor evenimente.

”Nu știam. Nu m-am asteptat nici în cele mai cumplite coșmaruri, după o viață în care muncești de îți sar capacele. Nu le doresc nici membrilor PNL să li se întâmple asta. Nu am știut, nu am urmărit-o pe rețele, pentru că vorbesc cu ea și am vorbit doar de relații cu bărbați.

Vă dați seama că după ce am bolit două zile, nu am avut putere să mă ridic în picioare, și treci prin toate stările, suntem bine. Te cerți, te împaci, încerci să găsești un dialog, să vezi unde e problema.

Nu vreau să mai vorbesc, dar suntem ok, suntem mamă și fiică. Poate că unii cred că au rețeta perfectă pentru a fi părinți, dar iată că eu sunt vulnerabilă. Dacă nu aș fi vulnerabilă, nu aș ști să iubesc.

Tot timpul mă simt mândră de fiica mea. E o fată extrem de deșteaptă, e foarte inteligentă și conectată la tot ce se întâmplă în lume”, a spus Elena Lasconi.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura