FC Argeş, victorie clară în primul amical al iernii! Patrick Dulcea şi Mitoi au impresionat

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeş a disputat în această dimineaţă primul amical al iernii. Piteştenii au trecut cu 6-0 de echipa de Liga a III-a, Muscelul Câmpulung. Golurile piteştenilor au fost semnate de Patrick Dulcea, Buhăcianu, Mitoi şi Rusu, ultimii doi reuşind câte o dublă.

Eugen Neagoe a început meciul cu următorul 11: Straton – Andrei Tofan, Radu Ciuciulete, Mario Tudose, Mircea Adelin, Isaac Nortey, Ionuț Rădescu, Petrișor Petrescu, Yanis Pîrvu, Patrick Dulcea, Valentin Buhăcianu

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura