Răzvan, tânăr inginer MORT după un tratament cu antibiotic!
23 februarie 2024

Un tânăr de 25 de ani din Avrig, județul Sibiu, a murit la o săptămână după ce a ajuns la Urgențe. Medicii au spus că are o infecție la plămâni și l-au trimis acasă cu un tratament cu antibiotic. Mama sa, disperată, vrea să facă un apel către Colegiul Medicilor.
Răzvan Orzea Șerban era un tânăr în vârstă de 25, din Avrig, județul Sibiu de ani ambițios și cu un viitor strălucit în față. Acesta absolvise Facultatea de Inginerie și masterul din cadrul Universității „Lucian Blaga” din Sibiu și profesa ca inginer la o cunoscută companie din Sibiu, însă din păcate s-a stins din viață la o săptămână după ce a ajuns la Urgențe.
Advertisement
Advertisement

