Ea este ŞEFA ŞPĂGARĂ de la Spitalul Judeţean Argeş! A luat MITĂ de 147 de ori
8 martie 2024

După cum vă anunţam, şefa secţiei de Psihiatrie de la Spitalul Judeţean Argeş a fost reţinută pentru 24 de ore în cazul unui dosar în care este anchetată pentru săvârşirea infracţiunii de luare de mită. Cadrul medical pe numele său Ş.R.I. este acuzat de procurorii Direcţiei Generale Anticorpuţie că ar fi luat mită de nu mai puţin de 147 de ori.
Advertisement
Advertisement

