Ea e studenta găsită MOARTĂ! Iubitul de 21 de ani a ucis-o într-o criză de gelozie!

O studentă la Medicină a fost găsită fără suflare într-un apartament din Timișoara. A fost înjunghiată de iubitul ei într-o criză de gelozie.
Studenta la Medicină locuia în acel apartament din Timișoara împreună cu iubitul, sora și verișoara lui.
Una dintre fete a făcut descoperirea îngrozitoare în apartamentul de la etajul șase, situat în zona Gării de Nord din Timișoara.
Fără să bănuiască ceva, fata a mers în una din camere, însă ușa era blocată. A forțat clanța, iar când a deschis ușa a văzut-o pe tânăra de 21 de ani, fără suflare, întinsă pe pat și cu pete de sânge pe bluză. A sunat imediat la 112.
La fața locului au ajuns imediat medicii de pe ambulanță, care, din nefericire, nu au mai putut face nimic pentru tânără. Era deja decedată de câteva ore. La scurt timp au fost alertați și criminaliștii.
Vestea decesului studentei a venit ca un șoc uriaș pentru familia ei și pentru apropiați, ea nefiind cunoscută cu probleme de sănătate sau psihice.
Iubitul studentei, agresorul Mirel Dragomir, tot în vârstă de 21 de ani, student la Medicină și Teologie, și-a recunoscut fapta cumplită și a fost dus la audieri.

