Caz ŞOCANT la Dacia! Concediată după NUMAI 5 ZILE DE MUNCĂ!
4 aprilie 2024

Caz şocant relatată de o tânără care a venit să se angajeze la Uzina Dacia. Într-o postare făcută în mediul online, aceasta a povestit că deşi are un contract valabil pe două luni, a fost concediată după numai 5 zile, fiind informată de şeful de UEL că nu trebuie să mai vină la muncă. Mai mult, aceasta povesteşte şi faptul că tot ce a făcut în prima zi a fost să măture linia din Montaj General, acolo unde s-a angajat.

Advertisement
Advertisement

