Daniel Toma a PLECAT de la CS Mioveni! Mesaj emoţionant la despărţire

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Daniel Toma a plecat de la CS Mioveni, după patru ani petrecuţi în tricoul galben-verde. La plecarea de la Mioveni, Toma a transmis un mesaj emoţionant.

„Dupa 4 ani in tricoul “galben-verde” a venit momentul sa mi iau “ramas bun”, de la echipa unde am cunoscut cele mai mari satisfacții ca și jucător! Plec cu un singur regret ca nu am mai reușit încă o promovare, dar cu mulțumirea ca am dat totul de fiecare dată când am intrat pe teren ! Mulțumesc antrenorilor, colegilor, președinților, suporterilor și tuturor oamenilor ce fac parte din acest club! Vă doresc baftă pe mai departe și să ne revedem cu bine”, a transmis Daniel Toma.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura