INCENDIU la o FABRICĂ din Argeş! SCENE de GROAZĂ! MUNCITORI….

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă informam, pompierii argeşeni intervin chiar în aceste momente pentru lichidarea unui incendiu care a cuprins o fabrică situată pe Autostrada Bucureşti-Piteşti, la kilometrul 102.

„Nu au fost persoane ranite.

Suprafața unde s-a manifestat incendiul este de aproximativ 100 mp, la evaluarea din acest moment, în interiorul unei hale, iar incendiul nu se mai manifestă cu flacără vizibilă, densitatea fumului fiind scăzută.

În aceste momente, se cercetează zona afectată pentru identificarea focarelor ascunse.

În continuare, se evacuează fumul din hală pentru a se crea vizibilitate echipajelor de intervenție și se acționează pentru răcirea acumulatorilor.

Conducerea intervenției este asigurată de către inspectorul șef al ISU Argeș, colonel Berevoescu Alin.
De asemenea, este prezent și domnul prefect al județului Argeș, Predescu Dragoș”, au transmis reprezentanţii ISU Argeş.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura