TRAGEDIE în Argeș! A MURIT în podul casei!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

După cum vă anunțam, o adevărată tragedie a avut loc seară trecută în comuna argeșeană Hârsești. Un bărbat în vârstă de 55 de ani a murit, în urma unui accident terifiant. Acesta s-a electrocutat în timp ce se afla în podul casei. Florian Prioteasa lucra ca electrician la CFR.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura