TRAGEDIE lângă Pitești ! Tânără MOARTĂ după ce a suferit un INFARCT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Tragedie petrecută lângă Pitești, mai exact în județul Dâmbovița. Aura, o tânără plină de viață, frumoasă și înconjurată de oameni care o iubeau și o respectau a murit în mod subit, duminică, la ceas de mare sărbătoare pentru toți creștinii. Aceasta a suferit un infarct și din păcate eforturile medicilor au fost în zadar. Acum,prietenii, familia și oamenii care au cunoscut-o sunt în stare de șoc. Dumnezeu să o odihnească în pace.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura