Scandal cât casa la o PRIMĂRIE din Argeș! Primar AGRESAT de secretară

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Scandal cât casa la Primăria comunei Beleți-Negrești. Edilul Mihai Marin a avut parte de un mandat tumultuos. Acesta a fost acuzat că a incendiat primăria, apoi a fost găsit pe marginea râului Argeș. Acum acesta se afla în conflict deschis cu secretara. Se pare că aceasta l-a agresat de două ori în doar câteva zile. Edilul a obținut acum ordin de protecție pe numele secretarei, iar aceasta va lucra de acasă pentru o perioadă de 30 de zile.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura