Liviu Nicolae este noul președinte al COAL Argeș

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Zi plină pentru liberalii argeșeni. Liviu Nicolae a fost ales în funcția de președinte al Clubului Oamenilor de Afaceri Liberali Argeș.

” Zi plină, dedicată antreprenorilor din Argeș, într-un dublu eveniment: dezbaterea publică „Radiografia statistică a mediului de afaceri argeșean” și Conferința de alegeri în cadrul Clubului Oamenilor de Afaceri Liberali Argeș.

Liviu Nicolae este, de astăzi, președintele COAL Argeș! Felicitări, Liviu! Te asigurăm de întregul sprijin al organizației județene a PNL.

Tot astăzi, în Curtea de Argeș, COAL a organizat dezbaterea publică „Radiografia statistică a mediului de afaceri argeșean”.

Specialiști din ministerul Finanțelor, ministerul Muncii și parlamentari au răspuns întrebărilor antreprenorilor argeșeni și împreună am căutat soluții pentru protejarea și creșterea mediului de business local. Dezbaterea a fost interactivă, cu întrebări pertinente pe teme de interes fiscal, de protecție a muncii sau legate de atragerea fondurilor europene și guvernamentale.

Mulțumim, Alina Gorghiu, Alin Chitu, Alin Ignat, Nancu Dumitru, Cătălin Boboc, Sebastian Busi, Razvan Mitu pentru întreg suportul și pentru participarea la dezbaterea antreprenorilor”, transmite conducerea PNL Argeș.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura