Ce s-a întâmplat cu un tânăr după ce s-a urcat pe mașina de poliție!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

S-au făcut cercetări pentru a fi identificat acest tânăr teribilist.

Mașina se afla într-un service auto pentru reparații, atunci când bărbatul s-a urcat pe ea. 

Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Dolj a transmis că poliţiştii s-au sesizat, sâmbătă, după apariţia unor imagini pe o reţea de socializare, în care un bărbat este urcat pe o autospecială de poliţie.

Sfidare extremă. Un tânăr s-a urcat pe maşina de poliţie

Bărbatul a fost găsit de poliţişti și la momentul acesta se fac cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de distrugere.

În imaginile postate pe internet se observă cum tânărul se afla în picioare pe maşina de poliţie, iar apoi coboară de pe aceasta prin partea din faţă.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura