Accident grav în Argeș! A intrat cu mașina într-un cap de pod!

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Accident în această dimineță în Argeș,  la Beleți-Negrești. Un bărbat s-a ales cu zgârieturi după ce a intrat cu mașina într-un cap de pod.

“Pompierii de la Garda de Intervenție Topoliveni au asigurat măsuri specifice și primul ajutor calificat la un eveniment rutier produs pe raza localității Beleți-Negrești, în care un autoturism a intrat într-un cap de pod.

În urma evenimentului, paramedicii SMURD au acordat îngrijiri medicale unei persoane de sex masculin, în vârstă de aproximativ 65 de ani, care a suferit zgârieturi la nivelul feței. Nu a fost necesar transportul la spital”, transmite ISU Argeș. 

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura