Accident grav în Argeș! A intrat cu mașina într-un cap de pod!
26 februarie 2023

Accident în această dimineță în Argeș, la Beleți-Negrești. Un bărbat s-a ales cu zgârieturi după ce a intrat cu mașina într-un cap de pod.
“Pompierii de la Garda de Intervenție Topoliveni au asigurat măsuri specifice și primul ajutor calificat la un eveniment rutier produs pe raza localității Beleți-Negrești, în care un autoturism a intrat într-un cap de pod.
În urma evenimentului, paramedicii SMURD au acordat îngrijiri medicale unei persoane de sex masculin, în vârstă de aproximativ 65 de ani, care a suferit zgârieturi la nivelul feței. Nu a fost necesar transportul la spital”, transmite ISU Argeș.
Advertisement
Advertisement

