Medic de Gardă prins când se juca pe telefonul mobil
28 mai 2023

Scene incredibile în spitalul din Huşi, filmate de un pacient care a ajuns rănit la urgenţe. Bărbatul s-a lovit grav la o mână, însă după aproape o oră de aşteptat la camera gardă, a observat că medicul care ar fi trebuit să-l trateze se joacă pe telefon. Supărat, pacientul a cerut explicaţii, însă medicul de gardă a început să-l ameninţe că-l trimite la alt spital. Scenele au fost filmate în urmă cu trei zile la Camera de Gardă a Spitalului din Huşi. Scandalul a continuat între cei doi, iar medicul Livia Rotaru a început la un moment dat să ţipe la pacient.
Advertisement
Advertisement

