TRAGEDIE! Un băiat de 19 ani a MURIT ÎNECAT

Advertisement
Advertisement
Walfresh

Un tânăr de 19 ani a murit înecat, seara trecută, după ce a ieşit să se plimbe cu mai mulţi prieteni pe malul lacului Colibiţa, din Bistriţa-Năsăud.

La un moment dat băiatul s-a dezechilibrat şi a căzut de pe ponton. Curenţii l-au tras rapid în larg, iar prietenii săi nu l-au mai putut salva.

Au sunat la 112 şi au cerut ajutorul pompierilor care au intervenit rapid cu o barcă de salvare. După 5 minute de la sosirea scafandrilor, tânărul a fost adus la mal, iar salvatorii au început manevrele de resuscitare, însă în zadar.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura