FC Argeș, 14 meciuri fără victorie! Divizia B scrie pe ‘vulturași’

Advertisement
Advertisement
Walfresh

FC Argeș arată tot mai rău în fiecare etapă. Piteștenii au pierdut și meciul cu cei de la Petrolul, cu 1-0,după ce zilele trecute se vorbise cu mare tam-tam de barajul pentru Conference League. Acele declarații par acum deja hilare. Piteștiul arată cu mult mai rău decât Mioveni, iar retrogradarea pare deja o certitudine.

Advertisement
Advertisement

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Ziarul Top

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura